Obyčejně neobyčejná

Koučink a terapie

Není potřeba uběhnout hned maraton, stačí začít.

+420 721 385 430

Pokud tě to ke mě "volá", domluv si se mnou 15-ti minutovou konzultaci zdarma a poznáš, jestli jsem pro tebe ten správný průvodce.

Jsem průvodkyní žen na cestě k sobě.

Vrať se zpátky k sobě, objev svou jedinečnost.
Přijmi vše, co k tobě patří a co je tvé.

Buď královnou svého života.

Přešlapováním na místě nic nezměníš.
Na krok do neznáma nemusíš být sama.
Jemně tě provedu na tvé cestě za plněním svých snů.

Jako kouč neuroligvistického programování používám při své práci techniky založené na práci
s podvědomím. Naučila jsem se i další terapeutické techniky. Především se řídím intuicí, co dané klientce může pomoci. Každý jsme jiný a každý má jiný příběh.

Především TY na sobě musíš chtít pracovat. Žádný univerzální návod na změnu pro všechny neexistuje. A jako osobní kouč jsem pak tvým největším fanouškem a podporovatelem na TVÉ cestě.

Nemusíš zůstávat v situaci, ve které ti není příjemně.
Nemusíš přijímat, to co nechceš.
Nemusíš dovolit lidem nebo událostem, aby ti opakovaně ubližovali.

Společně najdeme tu správnou cestu, po které tě provedu.
Není potřeba hned uběhnout maraton, stačí začít.

Pomocí různých koučovacích stylů, otázek a technik, pro tebe nalezneme optimální cestu, která ti v životě bude dlouhodobě přinášet ty nejlepší výsledky.  Společně aktivujeme vlastní skryté zdroje a vnitřní potenciál, odstraníme omezující přesvědčení.
Při práci s traumaty a fobiemi jsou používány různé terapeutické techniky.
Jedno sezení trvá zpravidla 60-90 minut.

V závislosti na tématu a použitých technikách jsou některé změny okamžité, některé nastávají v následujících dnech či týdnech. Komplexnější a hlubší témata vyžadují více sezení,
po každém z nich se cítíš lépe a sama sleduješ své pokroky.
Není přitom třeba na sobě tvrdě pracovat celé roky.

Sezení je možno realizovat osobně, po telefonu nebo on-line. 

Cena jednoho sezení je 700,- Kč

Na základě individuální dohody možnost slevy pro studentky, invalidní důchodkyně matky samoživitelky apod.

Používané techniky při práci s klientkami

NLP koučink

Koučink je jednoduše řečeno metoda hledání cesty, pokud se chci ve svém životě posunout, chci něco změnit nebo dělat lépe, to co funguje.  Kouč není mentorem, který dává návody. Pozorně naslouchá, klade ty správné otázky, na jejichž základě klientka objeví návod, jak správně postupovat. Každý jsme tím nejlepším odborníkem na svůj život, jenom někdy nastanou situace, kdy potřebujeme „otevřít oči“ a najít jiný úhel pohledu, abychom věděli, jak dál.

Koučink NLP (neurolingivistické programování) je založen na bázi práce s podvědomím. Představ si svůj mozek (mysl) jako počítač, ve kterém
se po celý život ukládají veškeré informace a programy, se kterými přišel do kontaktu.
Ty postupně ovlivňují jeho výkon, reakce, použitelnost… NLP koučink je nástrojem, který dokáže detekovat nepotřebné a škodlivé informace, programy a viry, efektivně a trvale
je odstranit a obnovit jeho plnou výkonnost.
Ve skutečnosti tak převezmeš kontrolu nad svým životem, začnete sama tvořit jeho scénář a rozhodovat o tom, jak jej chceš prožít.   

Práce s kvantovou vlnou

Kvantování  je  jednoduchý systém změny přemýšlení, který vede ke spokojenosti
a pohodě v životě. Naše mysl je přehlcená informacemi, které ani nevyužívá, je jich mnoho. Stále přemýšlí, je unavená a přemýšlí o to urputněji. Snaží se vymyslet,
co a jak by to bylo nejlepší. 

Kvantování se dá rovněž přirovnat k práci s počítačem, respektive k péči o něj. Podle míry zahlcenosti naší mysli potřebujeme buď odinstalovat nevhodné programy a do koše vyhodit nepotřebné soubory a složky nebo reinstalovat systém a nebo zformátovat disk. Máme-li vyčištěno, můžeme tvořit složky a soubory nové, vhodné, aktuální.

Jednoduše řečeno, jedná se o přepis informací. Vše se děje pomocí kvantové vlny, kterou vysíláme universu s vytvořenou zakázkou, přáním.

Energetická psychologie

Přispívá k tzv. emoční svobodě, což je navrácení mysli, těla a emocí do rovnováhy. Pracuje s emocemi, které přímo ovlivňují kvalitu našeho života.  Jedná se o psychoterapeutickou techniku, která se provádí formou lehkého poťukávání na akupresurní body při koncentraci na vlastní pocity. Na základě tohoto spojení dochází ke změnám v energetickém systému rovnováhy včetně vyrovnání emocí nebo znovu získání energie.

Energetická psychologie pracuje s odstraněním negativních emocí (EFT) nebo navýšením energetického potenciálu prostřednictvím pozitvních emocí (EEFT). Je nazývána akupunturou bez jehel. Dochází k poklepávání bodů na meridiánové dráze. Meridiány jsou energetické dráhy v těle (energetické kanály), kterými proudí životní energie
do jednotlivých orgánů.

Obyčejně neobyčejná